Server Bilgileri

  • Server Adı :
  • Site :
  • Zorluk :
  • Durum :
  • Hit :

Server Tanıtımı

Destan2 hard metin2 emek server

Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir içerisinde bulunduğumuz Metin2 PVP camiasının 1-99 Hard Emek yapısının bizlere kattığı bilgi ve tecrübe ile sizler için geliştirdiğimiz Destan2 oyunumuzla hizmet vermeye başlayacağız. Bu serverimiz oynadığınız önceki hiç bir oyunla aynı değildir. Hard Emek mantığını tamamen kavramış olan oyunumuz sizlere 2008-2010 yıllarını yeniden yaşatmaya hazırlanıyor. Diğer oyunlara kıyasla gözle göreceğiniz performans eksikliği, hatalar, buglar ve yaşanan sorunlardan uzak Destan2 sunucusu 30 Eylül Cuma günü 21:00'da açılıyor!

Sizlerin yıllardır yaşamak istediği nostaljiyi, kömür karası siyah çeliği, eski dostlukları, gereksiz zorluğun olmadığı ve eski ile birebir aynı sunucuyu Destan2 ile Metin2 PVP sektörüne kazandırıyoruz. Sizler için haftalık düzenli etkinlikler hazırladık ve ilk haftanın sonunda sizlere sunmaktan heyecan duyuyoruz. İlk ayımızın sonundan itibaren düzenli olarak WS ve Lonca turnuvaları ile de sizlere çeşitli ödüller kazandıracağız.

Diğer sunucuların yapmış olduğu hatalardan sizler için ders çıkardık. Neydi bu hatalar? Gereksiz oyun zorluğu, ilgisiz oyun yönetimi, haksız rekabet yaratan bol zindan içerikleri, aşırı ödül ile bir kısım oyuncuların hızlı ilerlemesi, hard emek adı altında açılan orta emek sunucular, yapılmayan turnuvalar ve verilmeyen ödüller. Bunlar ve çok daha fazlasını gözlemleyen Destan2 ekibi Destan2 projesini bu gibi olumsuzluklardan uzak, verdiği sözün arkasında duran bir sunucu olarak açılışa hazırlıyor.

Bu serverdaki ana amacımız sizlere uzun soluklu ve emeğinizin karşılığını adım adım alacağınız bir oyun imkanı sağlamak olacak. Bu doğrultuda sizlerden gelen istek ve arzuları değerlendirerek ve hepsini oyunumuza dahil ederek sizlere hizmet vermeyi planlamaktayız. Destan2 30 Eylül Cuma günü saat 21:00'da sizlerle!