Server Bilgileri

  • Server Adı :
  • Site :
  • Zorluk :
  • Durum :
  • Hit :

Server Tanıtımı

Mihos2 1-99 Oldschool Emek Server

Mihos2'de sadeliğe ve orjinal Metin2 deneyimine önem verdik. Sağlam bir altyapı üzerine kuruldu ve gereksiz sistemlerin hepsi pasifleştirildi.

Efsun botunu kaldırıp Kadim Efsun Nesnesi ve Kadim Efsun Küresi'ne hakettiği değeri verip efsun sistemini bu iki nesne üzerine kurduk.

Büyülü Metal, Ritüel Taşı gibi yükseltme nesneleri Mihos2'de mevcut değil. Aynı şekilde yükseltme şansını arttıran herhangi bir nesne de yok. Böylece hem oyundan alınan haz ve hırsı arttırıyor hem de oyun ömrünü uzatıyoruz.

Seni hayattan soğutacak kadar hard bir yapı hazırlamadık. Aşırılıktan kaçındık. 6-7 farklı güç yüzüğü takabilmeni sağlayıp metin ve patronları 2-3 vuruşta yere sermeni istemiyoruz. Aynı şekilde sana hiçbir takviye vermeyip acı çektirerek metin ve patron kesmeni de istemiyoruz. Başlangıçta sana vereceğimiz hediyeler daha akıcı ve yumuşak bir başlangıç yapmanı sağlayacak. Ayrıca tecrübe kazanım oranlarını bir miktar düşürdük.

Alan bosslarını daha kıymetli hale getirdik. Her biri Demirci Taşı, Biyolog Hızlandırıcı, Ticaret Camı, Araştırmacının Özütü ve içerisinde ihtiyacın olacak ekipmanları barındıran sandıklara sahip. Lucifer ve Azrail ile karşılaşmak için önce güçlenmelisin.


Detayları web sitemizden ve Discord sunucumuzdan öğrenebilir, bize sorabilirsin.
1-99 Seviye Aralığı
Yüksek Sunucu Performansı
Nostalji Oyun Yapısı
At Madalyonu ve Dolunay Düşürmeli
Çevrimdışı Pazar
Simya Yok
Kuşak Yok
Lycan Yok
Bol Ödüllü Oyun ve Discord Etkinlikleri
ve dahası...

Oyuna Başlangıç
Oyuna 1. Seviye gerekli ekipmanlarınla ve Zırhlı At ile başlarsın. Daha yumuşak ve akıcı bir başlangıç için 3 günlük kostüm, başlık ve yüzük envanterine eklenecek. Çok kullanamayacaksın belki de ama Cesaret Pelerin'i X tuşuna entegredir. Başlangıçta Ejderha Tanrıları ve Kritik-Delici gibi nesneler verilmez. Yeterince yang elde edip Satıcı'dan alabilirsin. Ayrıca alacağın Ejderha Tanrıları ve Kritik-Deliciler süresiz değildir.
Satıcı'dan Yeşil Güç ve Yeşil Efsun nesnesi satın alabilirsin.
Sadece 40. Seviye ve altındaki Zırh ve Silahlar için kullanılabilir.

KADİM EFSUN SİSTEMİ
Efsun sistemini Kadim Efsun üzerine kurduk. 40. Seviye ve üzeri metin taşlarından elde edebileceğiniz Kadim Efsun Nesnesi ile eşyanızın ilk 4 bonusu seçtiğiniz efsunlar ve şansınıza bağlı oranlarla ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Satıcı'da satılan Kutsama Küresi ile eşyalarınıza 5. bonusu ekleyebilirsiniz. Kadim Efsun Küresi eşyanıza 5. bonusu eklemez, sadece değiştirebilir. Kadim Efsun Nesnesi gibi efsunu seçme şansınız yoktur. Tamamen şansınıza bağlı bir efsun ve efsun oranı gelir. Kadim Efsun Küresini patronlardan ( Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Lucifer gibi ) ya da 85 ve 90 Seviye metin taşlarından elde edebilirsin. Kadim Efsun Nesnesi ve Kadim Efsun Küresi belli aralıklarla yapılan etkinliklerden de edilebilir.

YÜKSELTME SİSTEMİ
Mihos2'de Büyülü Metal, Ritüel Taşı gibi yükseltme nesneleri yok. Bu sayede oyun süresini uzatıyor, hazzı ve hırsı arttırıyoruz. Yükseltme yapabilmeniz için Kutsama Kağıdı, Ejderha Parşömeni ve Demircinin El Kitabı var. Kutsama Kağıdını metin taşlarından elde edebilirsiniz. Ejderha Parşömeni'ni Demirci'den 50 adet Kutsama Kağıdı ve 100.000 Yang karşılığında temin edebilirsiniz. Demircinin El Kitabı'nı ise Demirci'den 1 adet Demirci Taşı, 50 adet Kutsama Kağıdı ve 100.000 Yang karşılığında temin edebilirsiniz. Demirci Taşı sadece patronlardan ve belirli aralıklarla yapılan etkinliklerden elde edilebilir.